Веб-Мастерінг


Для початку коротко: ми створюємо православні сайти.

Запорукою того, що Ваш сайт буде саме таким, яким потрібно бути православному християнському сайту, є відповідна досвідчена команда.

Координатором усіх проектів та головним консультантом є священнослужитель Православної Церкви з 17-річним досвідом веб-мастерінгу.

Якщо Вас це зацікавило, то перейдемо власне до самого веб-мастерінгу.
Можливо комусь буде дивне, а комусь і взагалі незнайоме поняття "веб-мастерінг". Але коли учасники нашої команди у далекому 1998 році від Різдва Христового розпочинали створювати свої перші сайти, то кожен із нас називався саме "веб-майстром" (webmaster - англ.). Пізніше усталилося поняття "веб-дизайнер", яке ми вперто вважаємо хибним. Адже створення веб-сайту це не просто дизайн зовнішнього вигляду. Це ціла сукупність етапів та робіт, серед яких власне сам веб-дизайн - лише частина процесу, хоча і одна з ключових.

Отже, веб-мастерінг, тобто повний процес створення веб-сайту включає в собі:
  • Проектування структури, створення техзавдання або техпроекту.
  • Веб-дизайн - проектування графічного вигляду сайту, створення дизайну сайту, так званого "шаблону".
  • Веб-програмування - поєднання розробленого веб-дизайнером шаблону з програмним ядром системи управління контентом. За цими складними термінами ховається забезпечення функціонування сайту згідно проекту та можливості зручно і оперативно редагувати інформацію на сайті.
  • Продакшн - за цим терміном ховається запуск сайту "в люди", розміщення на хостинг-сервері, наповнення початковою інформацією.
В подальшому забезпечуємо Вас якісним хостингом, супроводом та підтримкою.

Будемо раді Вам допомогти!

З повагою, колектив Студії КЕДРОС.